Інформація для абонента

 • До відома абонентів ПрАТ „Енергія”.

  В зв’язку з проведенням планового ремонту технологічного обладнання загальновузлових об'єктів промислового вузла з 05 травня 2019 року по 10 травня 2019 року буде припинено постачання гарячої води в житлових будинках та інших об'єктах.
  Прохання до споживачів не користуватись гарячою водою протягом зазначеного терміну.
  За час відсутності гарячої води, для споживачів без квартирних лічильників, буде виконано перерахунок.
 • Тарифи

  №п/п Послуга, категорія споживачів Тариф з ПДВ (грн.)
  1 Послуга з опалення мешканців з загальнобудинковими та квартирними приладами обліку, грн/Гкал з ПДВ
  - для населення 1991,06
  - для бюджетних установ 1973,06
  - для інших споживачів 1973,06
  2 Послуга з опалення мешканців без загальнобудинкових та квартирних приладів обліку, грн/м.кв з ПДВ 35,04
  3 Послуга з постачання гарячої води, грн/м.куб з ПДВ
  - для потреб управителів багатоквартирних будинків 120,64
  - для населення за умови підключення рушникосушильників 121,10
  - для населення за відсутності рушникосушильників 112,12
  - для потреб бюджетних установ 113,70
  - для потреб інших споживачів 110,89 • Шановні споживачі!

  Підприємство ПрАТ «Енергія» повідомляє про намір підвищити тарифи на теплову енергію та гаряче водопостачання у зв’язку із зростанням ціни на газ, електроенергію, транспортування теплової енергії.

  Завантажити повідомлення
  Завантажити структуру тарифу на теплову енергію для неселення
  Завантажити структура тарифу на теплову енергію для бюджетних огранізації
  Завантажити структура тарифу на теплову енергію для інших споживачів
  Завантажити структуру одноставкових тарифів на послуги з ЦО та ГВП для населення
  Завантажити пояснювальна записка коригування тарифу

  Питання, пропозиції і зауваження щодо вищенаведених тарифів та структури собівартості теплової енергії слід направляти ПрАТ «Енергія» за поштовою адресою: 08703 м. Обухів, вул. Промислова,1 та на електронну адресу pat@energiya.kiev.ua впродовж 14 календарних днів з дати розміщення цієї інформації, а саме до 30 листопада 2018р. (включно). Оголошення викладене на нашому сайті: www.energiya.kiev.ua, E-mail: pat@energiya.kiev.ua та на сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua. • Шановні абоненти ПрАТ “Енергія”!

  Повідомляємо Вас, що на підставі Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” лічильники гарячої води підлягають періодичній державній повірці один раз на 4 роки. Відповідно до Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” обслуговування та заміна квартирних лічильників гарячої води здійснюються за рахунок власників таких лічильників.

  ПрАТ “Енергія” звертається до споживачів забезпечити до 01 січня 2019 року повірку або заміну (в разі непридатності) квартирних лічильників гарячої води та надати відповідні акти до абонвідділу ПрАТ “Енергія”.

  Споживачам, в яких прострочений термін повірки лічильники гарячої води, з 01 січня 2019 року нарахування оплати за послуги з постачання гарячої води будуть здійснюватись згідно з показаннями загальнобудинкових засобів обліку, пропорційно кількості мешканців в квартирі.

  Повірку квартирних лічильників гарячої води здійснюють підприємства Держметртестстандарту. Також, для здійснення повірки Ви можете звернутися до ТОВ «Еталон-АСП», та ДП “Кривбасстандартметрологія”. Контактні телефони колл-центру ТОВ “Еталон АСП”: 044-221-02-09; 097-469-22-82; 0800-750-903 (багатоканальний)., представник ДП “Кривбасстандартметрологія” : 098-934-07-06.

  Адміністрація ПрАТ “Енергія”
 • До відома абонентів ПрАТ „Енергія”

  В зв’язку з капітальним ремонтом магістральних теплових мереж в районі промислової зони (заміна трубопроводів Ду-500 мм на попередньо ізольовані) буде припинено постачання гарячої води споживачам багатоквартирних будинків м. Обухів з 9 серпня до 31 серпня 2018 р. Прохання до споживачів не користуватись гарячою водою протягом зазначеного терміну. За час відсутності гарячої води, для споживачів без квартирних лічильників, буде виконано перерахунок.

  Адміністрація ПрАТ “Енергія”